Tahiroğlu Deri 1987 ailesi olarak 1980 yılında özbekistan’dan ticaret amaçlı göç edip Türkiyeye gelerek 1987 yılında deri işiyle tanışıp dericilik sektöründe meslek sahibi olarak bu iş sürdürülmüştür. Atölyemizde temiz işçilik ile üst düzey deri kalitemizi giyim ürünlerimizle  buluşturarak birbirinden farkı özel el işçiliği ile üretilen koleksiyonlar oluşturduk. 

Şahsım Yahya TAHİROĞLU olarak ailemin meslek edindiği bu sektörü özel  işçilik ve deri kalitesiyle ürünlere yansıtarak oluşturduğu bu işçiliği  87’den bu yana hizmete sunduğu gibi hiçbir farkı ve eksiği olmadan şahsım olarak devam ettirip hizmete sunmaktayım. Müşteri memnuniyeti ve hassasiyetine önem vererek sürdürülen sektörümüzün bugüne denk  titizlikle ve gayretle gelmesinin sebebi istikrarlı oluşumuzdan ve derinin kalitesini ustalığını bilmiş olduğumuzdandır. 

Ürünlerimiz %100 hakiki deri olup özel el işçiliği ile üretilmektedir. 87’den bu yana deriye hiç olmayan farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyerek tarzınızı üst düzeye taşımayı başardık. Derinin zarafetiyle stilinize dokunan detayları incelik ve titizlikle üretmek ve hizmetinize sunup memnuniyetinizi almak Tahiroğlu Deri 1987 ailesi tarafından yaptığımız işi bize sevdirmekle birlikte onur etmektedir..

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR